RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zadyma po meczu z Rybnikiem. Policja użyła pałek

23 sierpień 2016
(0 głosów)
gorzowianin.com

Pseudokibice Stali Gorzów starli się z policją. Całe zajście miało miejsce tuż po meczu z rybnickim ROW-em. Aby uspokoić tłum, policjanci użyli pałek.

Do przepychanek fanów żużla z policją doszło po meczu, na ulicy Gliwickiej, w momencie gdy kibice przyjezdni przemieszczali się z trybuny do autokaru – informuje na swoich stronach internetowych portal rybnik.com.pl.

Portal cytuje też wypowiedź miejscowego rzecznika prasowego policji: - Kilku kibiców gości było agresywnych, zakłócało ład i porządek publiczny. W związku z tym policjanci musieli użyć środków przymusu bezpośredniego, między innymi pałek – relacjonuje sierż. szt. Dariusz Jaroszewski z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Według dziennikarzy portalu rybnik.com.pl, całe zajście trwało kilka minut. W końcu kibice Stali wsiedli do autokaru i odjechali. - W związku z tym incydentem nie było potrzeby zatrzymywać żadnego z kibiców z Gorzowa ani karać mandatem karnym – dodaje Dariusz Jaroszewski. (gorzowianin.com)

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Derby dla Gorzowa. Stal zdecydowanie lepsza od Falubazu

  Derby dla Gorzowa. Stal zdecydowanie lepsza od Falubazu

  Żużlowcy Falubazu Zielona Góra przegrali ze Stalą Gorzów 43:47 w 95. lubuskich derbach. Rywal z pólnocy był zdecydowanie lepszy. W Gorzowie radość, w Zielonej Górze smutek.

 • Ostre lanie we Wrocławiu

  Ostre lanie we Wrocławiu

  Zwycięstwa nikt się nie spodziewał, ale takiego lania też. Bezradni gorzowianie przegrywają we Wrocławiu bardzo wysoko – bo aż 54:36.

 • Stal Gorzów wygrywa na inaugurację

  Stal Gorzów wygrywa na inaugurację

  Na inaugurację PGE Ekstraligi, Stal Gorzów wygrała na własnym torze pojedynek z drużyną KS Toruń 54:35. Po dramatycznym wypadku Jasona Doyla w pierwszym biegu, toruńska ekipa jechała w osłabionym składzie.

 • Derby odwołane

  Derby odwołane

  Niestety dzisiejsze Derby nie odbędą się!

 • Bez rozstrzygnięcia

  Bez rozstrzygnięcia

  Remisem 45:45 zakończył się rewanżowy derbowy mecz pomiędzy Ekantorem.pl Falubaz Zielona Góra a Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski. Pokazuje to, że takie imprezy rządzą się cały czas swoimi prawami.

 • Jutro LUBUSKIE DERBY

  Jutro LUBUSKIE DERBY

  W dwóch meczach - w Częstochowie i z Rybnikiem - nie byliśmy w super formie. Nie pojechaliśmy dobrych zawodów. W drużynę wkradło się trochę uśpienia - mówił w piątek na konferencji prasowej przed 92. Derbami Ziemi Lubuskiej Piotr Protasiewicz, kapitan Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Teraz mamy odpowiednie nastawienie i świadomość jak bardzo ważny jest ten mecz.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.