Ważne informacje biegowe

29 sierpień 2016
(0 głosów)
Biegam - Pomagam

Co tydzień, na początku nowego tygodnia i aż do półmaratonu będziemy Wam przekazywać najważniejsze informacje od stowarzyszenia "Biegam - Pomagam". Dziś list nr 1.

Biegaczki i biegacze!

Ranga V NOVITA Półmaratonu Zielonogórskiego wzrasta z roku na rok. Ponownie – w ramach zawodów – odbędą się Mistrzostwa Wojska Polskiego w Półmaratonie oraz II Mistrzostwa Fizjoterapeutów i Masażystów w Półmaratonie. A dodatkowo, po raz pierwszy, ścigać się będą prawnicy, walcząc o „złoto” w Adwokatów I Mistrzostwach Polski w Półmaratonie.

Zapisy – do północy 31 sierpnia – prowadzone są na stronie polmaratonzielonogorski.pl.

Ponownie przypominamy o zbiórce charytatywnej prowadzonej na rzecz Żarskiego Domu Dziecka. W tym roku zbieramy na komplet mebli młodzieżowych do pokoju Grzesia. Datki składać można będzie w Biurze Zawodów w godzinach jego pracy.

I już po raz ostatni będziemy mieć szansę na przedstartową przebieżkę połową trasy Naszego Półmaratonu. Start jak zwykle w czwartek o godzinie 19:00 spod zielonogórskiego Medyka. Może tym razem pobijemy rekord liczby uczestników …

Czekamy na Was i sportowo pozdrawiamy!

P.S. Na naszym profilu FB: „Zielonogórska Połówka” jest film z treningu i zdjęcia. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych poczynań na FB. Zapraszamy też na nasze strony: biegam-pomagam.pl oraz polmaratonzielonogorski.pl.

Małgorzata Szymańczyk, Prezes Stowarzyszenia "Biegam-Pomagam"

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.