Półmaraton w Skwierzynie

18 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 

II Woodwaste Półmaraton o Złotego Lwa Skwierzyny odbędzie się 23 października w niedzielę.

Bieg uliczny na dystansie 21,097 km rozpocznie się o godz. 10.00 na Rynku Głównym w Skwierzynie.Bieg odbędzie się na trasie: Skwierzyna – Świniary, Świniary – Skwierzyna.

Celem biegu jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia. Chodzi także o promowanie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i sprawdzenie swoich sił i możliwości w rywalizacji sportowej.

W rozmowie z organizatorem dowiedzieliśmy się, że do tej pory zgłosiło się 285 osób, a zapisać się będzie można jeszcze w dniu zawodów.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.