Olimpia pokonała Espadon II Szczecin

13 listopad 2016
(0 głosów)
Autor:  Ryszard Waldun

W sobotę (12.11) Sulęcinie odbył się kolejny mecz siatkarski pomiędzy miejscową drużyną, a gośćmi ze Szczecina. To była bardzo zacięta rywalizacja.

Zawodnicy Olimpii rozpoczęli pierwszego seta od wielu błędów i skutecznych akcji szczecinian. W drugim secie zaczęła rosnąć przewaga gości i zakończył się wynikiem 23:25 dla gości. Od trzeciego sulęcińscy siatkarze zaczęli odzyskiwać formę i mecz skończył się wynikiem 3:2.

Najlepszym zawodnikiem meczu uznano Piotra Trojana, któremu statuetkę wręczył Prezes STS-u Stanisław Szablewski.

Gratulujemy zawodnikom z Sulęcina i trenerowi Łukaszowi Hajec.

olimpia

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.