Nowy trener Falubazu

08 grudzień 2015
(0 głosów)

W niedzielę 6 grudnia w Hotelu Śródmiejskim w Zielonej Górze przedstawiono nowego trenera Falubazu, Marka Cieślaka. Utytułowany były żużlowiec oraz doświadczony trener kierował

już zielonogórską drużyną żużlową w roku 2011, a sezon zakończył się zdobyciem tytułu Mistrza Polski. Władze klubu liczą na powtórzenie sukcesu sprzed lat, kiedy Falubaz był pod skrzydłami Marka Cieślaka.

Na konferencji prasowej Marek Cieślak przyznał, że propozycję ponownej współpracy z Falubazem otrzymał od senatora Roberta Dowhana już dawno.

- Cały rok 2015 wiedziałem, że będę w następnym sezonie pracował w Zielonej Górze – mówi nowy trener Falubazu - Nie wiedziałem, że tyle nieszczęść w 2015 roku przytrafi się tej drużynie, był to czarny rok, ale teraz jestem pełen optymizmu. Cieszę się na współpracę, znam wszystkich, nie przychodzę do czegoś zupełnie nowego. Dla mnie najważniejsi są zawodnicy, bo trzeba mieć z kim robić wynik. Rozmawiałem z zawodnikami na temat mojego powrotu, w którym oni również widzieli sens. Już na obozie reprezentacji polskiej kardy w Wałczu, w styczniu tego roku, obiecaliśmy sobie współpracę na sezon 2016. Chcę jeszcze w swojej karierze zdobyć medale ekstraligowe. Chcę pracować w ekstralidze, bo pierwsza liga jest zdecydowanie w jej cieniu. Do tej pory jako trener i zawodnik zdobyłem 17 medali mistrzostw Polski chcę do 20 dociągnąć - mówił trener Cieślak z uśmiechem i nadzieją na twarzy.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.