To dopiero będą urodziny!

06 luty 2017
(0 głosów)
Autor: 
falubaz.com

10 marca pod hasłem „Sto lat Legendo” - pod takim hasłem będziemy świętować 60-te urodziny Andrzeja Huszczy. Impreza odbędzie się 10 marca w Centrum Rekreacyjno-Sportowym podczas prezentacji Ekantor.pl Falubazu.

Andrzej Huszcza jest symbolem zielonogórskiego żużla i całego miasta. Na uznanie i szacunek kibiców pracował przez 33 lata niezwykle bogatej żużlowej kariery. Jako lider Falubazu Zielona Góra czterokrotnie poprowadził zespół po złoto Drużynowych Mistrzostw Polski i trzykrotnie po Mistrzostwo Polski Par Klubowych. W finałach Indywidualnych Mistrzostw Polski zdobył dwa brązowe medale oraz po jednym srebrnym i złotym.

Andrzej Huszcza jest nie tylko multimedalistą, ale i rekordzistą w wielu żużlowych statystykach (m.in. największa liczba punktów w lidze, najdłuższa kariera żużlowa). Wielokrotnie osiągał również rekordowe czasy na polskich torach.

Jego „60-tka” to będzie największe urodzinowe przyjęcie w historii naszego miasta! Obecność na tym wydarzeniu to absolutny obowiązek każdego kibica Falubazu. Impreza odbędzie się w ramach „60 godzin z Falubazem”, czyli trzydniowego zgrupowania całej drużyny w Zielonej Górze (8-10 marca). Dochód ze sprzedaży biletów na prezentację trafi na cel charytatywny.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.