Urodzinowa prezentacja

22 luty 2017
(0 głosów)

Prezentacja Ekantor.pl Falubazu to wielkie sportowe wydarzenie, które w tym roku odbędzie się 10 marca w dniu 60-tych urodzin Legendy naszego klubu Andrzeja Huszczy.

Dochód z biletów jak co roku trafi na cel charytatywny.

– W tym roku pomożemy osobom, które straciły dom w pożarze na Chynowie. Ta tragedia dotknęła dwie mieszkające po sąsiedzku rodziny. Nie mogliśmy pozostać wobec tego obojętni – mówi kapitan Falubazu i wiceprezes Fundacji Falubaz Pomaga Piotr Protasiewicz.

Jak informuje biuro prasowe Zielonogórskiego Klubu Żużlowyego - urodziny Andrzeja Huszczy będą największym urodzinowym przyjęciem w historii naszego miasta! Obecność na tym wydarzeniu to absolutny obowiązek każdego kibica Falubazu. Impreza, która rozpocznie się o 18:30, odbędzie się w ramach „60 godzin z Falubazem”, czyli trzydniowego zgrupowania całej drużyny w Zielonej Górze (8-10 marca).

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.