Ale to będą urodziny...

01 marzec 2017
(0 głosów)
Autor: 

10 marca w Centrum Rekreacyjno-Sportowym odbędzie się największe przyjęcie urodzinowe w historii Zielonej Góry – 60 lat będzie świętował znakomity żużlowiec Falubazu Andrzej Huszcza.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18.30 pod hasłem „Sto lat legendo” i będzie połączona z oficjalną prezentacją drużyny Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

– Wszystkich serdecznie zapraszam na okrągłą, jubileuszową rocznicę moich urodzin. 60 lat – to trzeba przeżyć. Ja tego doczekałem i jestem szczęśliwy. Zapraszam wszystkich sympatyków, kibiców, ludzi, którzy chcą przeżyć ten wieczór razem ze mną. Będzie prezentacja zawodników, będzie się fajnie działo – zachęca Andrzej Huszcza.

Bilety wstępu na to wydarzenie w cenie 10 złotych zakupić można w Sklepach Kibica w Focus Mall oraz Auchan, w Biurze Podroży Odkrywca Falubaz Travel, a także w Punkcie Obsługi Kibica przy W69. Zysk ze sprzedaży biletów jak co roku trafi na cel charytatywny.

– W tym roku pomożemy osobom, które straciły dom w pożarze na Chynowie. Ta tragedia dotknęła dwie mieszkające po sąsiedzku rodziny. Nie mogliśmy pozostać wobec tego obojętni – mówi kapitan Ekantor.pl Falubazu i wiceprezes Fundacji Falubaz Pomaga Piotr Protasiewicz.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.