Pierwsza jazda na W69 (ZDJĘCIA)

15 marzec 2017
(0 głosów)
Autor: 

W środę 15 marca w pięknym słońcu na zielonogórskim torze żużlowym odbył się pierwszy trening Ekantor.pl Falubazu.

Sezon 2017 coraz bliżej. Dziś przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze spragnieni dźwięku i zapachu motorów żużlowych mieli okazję obserwować pierwszy trening po zimowej przerwie.

Pod okiem trenera Marka Cieślaka i kierownika drużyny Tomasza Walczaka kilka kółek wykonali m.in. Piotr Protasiewicz, Jarosław Hampel, Patryk Dudek oraz Sebastian Niedźwiedź.

Wcześniej zielonogórscy żużlowcy trenowali na torach w Ostrowie i Rawiczu. W ten sposób przygotowują się do walki o kolejny medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.