Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów

20 marzec 2017
(0 głosów)
Autor: 

W poniedziałek 20 marca ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na żużlowy sezon 2017. Oznacza to, że miejsca niewybrane w okresie pierwokupu, zostały ponownie zwolnione. Zielonogórski Klub Żużlowy zachęca do zakupu karnetu i przedstawia szereg korzyści wynikający z jego posiadania.

Zakup karnetu to najwyższy wyraz przywiązania do klubowych barw, bez względu na osiągane przez zespół wyniki, ale też szereg korzyści, również finansowych:

- gwarantowane przez klub minimum 15 zł oszczędności w stosunku do biletów na 7 meczów PGE Ekstraligi

- 10 złotych zniżki na bilet na mecze fazy play-off z możliwością pierwokupu

- darmowy wstęp na wszystkie imprezy młodzieżowe w sezonie 2017, w tym na Memoriał Rycerzy Speedway'a

- 10% rabatu na klubowe gadżety dostępne w Sklepach Kibica - możliwość korzystania z promocji i rabatów w programie lojalnościowym Falubaz Family. Aktualnie w gronie naszych partnerów jest ponad 100 firm,

Dodatkowo karnet to bardzo wygodne rozwiązanie: oszczędność czasu i gwarancja miejsca na stadionie, również podczas meczów fazy play-off.

Ceny karnetów utrzymane zostały na dotychczasowym poziomie z wyjątkiem dwóch stref, na których zostały obniżone:

- strefa srebrna (sektory I oraz J) zostały zrównane cenowo ze strefami zieloną i żółtą

- sektor VIP Start z cateringiem – obniżka z 1700 zł na 1350 zł

Sprzedaż karnetów trwa w Sklepie Kibica w Galerii Auchan.

Karnet na sezon 2017 aktywować można w  Punkcie Obsługi Kibica, który mieści się w siedzibie klubu przy ulicy Wrocławskiej 69. POK otwarty będzie w dni robocze w godzinach 10:00 - 18:00, oraz w wybrane soboty (najbliższe dyżury sobotnie odbędzie się 25 marca w godzinach 10:00 - 14:00). W POK każdy z kibiców kupi i aktywuje swój karnet na sezon 2017 oraz wyrobi Kartę Kibica.

- Sklepie Kibica w CH Auchan, który czynny jest codziennie w godzinach 9:00 - 21:00. W tym miejscu karnet kupić i aktywować mogą kibice, którzy posiadają ważną Kartę Kibica. Wyrobienie Karty Kibica - 10 złotych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.