Runmageddon na Woodstocku

19 lipiec 2017
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

Najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie zawita na tegoroczny Przystanek Woodstock. Dla uczestników zostaną przygotowane dwa rodzaje startów – 3 km Intro z 15+ przeszkodami i 6 km Rekrut z 30+ przeszkodami.

Po raz pierwszy w historii będzie można wziąć udział w biegu przeszkodowym ze startem spod Dużej Sceny Przystanku Woodstock. Na trasie czekać będzie cała masa przeszkód. Będzie można spróbować swoich sił m.in. na Pionowych Ścianach, Mini Komandosie, Zasiekach, Helikopterze, Trylinkach, Porodówce, Małpim Gaju i wielu wielu innych. Dodatkowo błotne SPA Runmageddon.

Na przystanku Woodstock będziecie mogli się sprawdzić na dwóch dystansach - Intro i Rekrut. A wszystko po to, aby sprawdzić swoją siłę i charakter, a na mecie czuć się najlepiej na świecie.

- Intro (3 kilometry i 15+ przeszkód), starty w dniach 3 i 4 sierpnia

To świetny dystans na pierwszy start w Runmageddonie lub rozruszanie rozbawionych kości Woodstockowicza! Dystans idealny dla osób, które sportowi mówią „nie chce mi się”, czasem skoczą na koncerty na Woodstock lub chcą poczuć mega klimat Runmageddonu. Na trasie czekać na Was będzie błoto ze sztucznymi i naturalnymi przeszkodami, współpraca z innymi startującymi, wspaniała zabawa i ogrom satysfakcji.

- Rekrut (6 kilometrów i 30+ przeszkód), starty w dniu 5 sierpnia

Formuła idealna dla bardziej wprawionych sportowo Woodstockowiczów. Na trasie czekać będzie jeszcze więcej morderczych przeszkód, błota i zabawy. W drogę ruszycie w dołączonej do pakietu specjalnej koszulce termicznej Runmageddon od Pitbull West Coast! Na mecie otrzymacie unikalną bandanę Finishera, a za pokonanie trasy - kozacki medal oraz pierwsze punkty w Lidze Runmageddon. Rekrut da Wam także pierwszy stopień nie tylko do runmageddonowego piekła, ale i Weterana Runmageddonu – statuetki, którą otrzymacie po przebiegnięciu tras Rekruta, Classic`a i Hardcore`a w jednym sezonie.

Zapisy przez stronę internetową do 31 lipca.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.