Urzędnicy na sportowo

20 wrzesień 2017
(0 głosów)
Autor: 

W dniach 22-23 września na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie odbędzie się II Ogólnopolska Olimpiada Urzędów Marszałkowskich „Marszałkiada”. W spotkaniu wezmą udział drużyny z sześciu województw.

Celem imprezy jest zachęcenie urzędników do sportowego trybu życia oraz integracja samorządów wojewódzkich w Polsce. Urzędnicy będą rywalizowali w następujących dyscyplinach: siatkówka, strzelanie, tenis ziemny, tenis stołowy, biegi przełajowe, pływanie. Uroczyste otwarcie zmagań urzędników w piątek 22 września o godz. 14.30.

W ubiegłym roku w pierwszej Marszałkiadzie rywalizowali zawodnicy reprezentujący województwa: lubuskie, opolskie, śląskie, warmińsko-mazurskie, małopolskie oraz świętokrzyskie.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.