Kolejny mecz w Polskiej Lidze Koszykówki i kolejna przegrana

22 październik 2017
Autor:  Sebastian Cielecki

Kolejny fatalny mecz w wykonaniu zawodników z Zielonej Góry. Tym razem przegrali wyjazdowy mecz w Dąbrowie Górniczej.

Pierwsza i druga kwarta zapowiadały się bardzo ładnie. Stelmet wychodził nawet na 9-cio punktowe prowadzenie. Na parkiecie królował Vladimir Dragicević - w całym meczu trafił 8 z 10 rzutów z gry. Później wyglądało tak, jak by z naszych zawodników uszło powietrze. Pomimo bardzo wyrównanego meczu trzecia i czwarta kwarta była na korzyść gospodarzy. W niesamowitej formie był D.J. Shelton, który poprowadził gospodarzy do zwycięstwa zdobywając indywidualnie 24 punkty. Dobry mecz w wykonaniu Stelmetu wykonał także James Florence i Boris Savović. Ostateczny wynik był dopiero znany w końcowych minutach - sekundach meczu

MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet BC Zielona Góra 86:83 (22:22, 22:25, 20:20, 22:16)

MKS: D.J. Shelton 24 (14 zb), Paulius Dambrauskas 15, Bartłomiej Wołoszyn 13, Jakub Parzeński 11, Maciej Kucharek 9, Piotr Pamuła 6, Thomas Massamba 2, Michał Gabiński 2, Aaron Brouusard 2, Witalij Kowalenko 2.

Stelmet BC: Vladimir Dragicević 18 (11 zb), James Florenece 15, Boris Savović 12, Artur Hrycaniuk 8, Łukasz Koszarek 7, Thomas Kelati 6, Armani Moore 6, Jarosław Mokros 5, Filip Matczak 3, Przemysław Zamojski 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.