RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Młoda Wataha rewelacyjnie zakończyła rugbową jesień!

24 październik 2017
(0 głosów)
Autor:  Rugby Club Zielona Góra

Turniej w Ścinawie był ostatnim tegorocznym turniejem Dzieci i Młodzieży, w którym grała zielonogórska Wataha.

Młode Warchlaczki robią postępy z turnieju na turniej. Tym razem zaprezentowały się najlepiej w całej swojej historii. 

Zacznijmy od najstarszych:

- w kategorii Młodzika nie posiadamy jeszcze pełnego składu więc Oskar i Szymon wspierali zespół Miedziowych Lubin i solidnie popracowali na 2 miejsce Miedziowych w tej kategorii.

- w kategorii Żaka Wataha zaczęła rewelacyjnie ogrywając w bardzo wyrównanym meczu Miedziowych Lubin 6:5, następnie dość pewnie pokonali Wojowników z Nowogrodźca by na koniec ulec Husarowi Bolesławiec. Ponieważ jednak Bolesławiec chwilę wcześniej nie sprostał rozpędzającym się Miedziowym. 3 z 4 zespołów miało dokładnie taką samą ilość punktów meczowych a bilans przyłożeń zdecydował o ostatecznych lokatach.

Miejsca:

  1. Miedziowi Lubin,
  2. Wataha RC Zielona Góra,
  3. Husar Bolesławiec,
  4. Warriors Nowogrodziec

- czas na najmniejsze Warchlaczki, które dokonały "niemożliwego" - wysoka wygrana z Wojownikami 6:0 i przegrana z Husarem 2:4 były bardzo satysfakcjonującymi wynikami patrząc na historię poprzednich turniejów i wtedy Warchlaczkom wyrosły pierwsze kiełki. W meczach rewanżowych jeszcze raz stratowały Wojowników z Nowogrodźca 5:1 by na koniec odgryźć się Husarowi 3:0 i pewnie wygrać swoją grupę wiekową.

Pierwszy w historii młodzieżowej Watahy puchar (pucharek) za 1 miejsce, powędrował w ręce kapitana Kacperka Bartczaka który co trzeba dodać był również najlepszym zawodnikiem Naszych mini żaczków.

Warchlaczki - Gratulacje od Starej Watahy :)

Na zakończenie jesieni chcielibyśmy serdecznie i całego serca podziękować Naszym Przyjaciołom, którzy podobnie jak My sami uwierzyli w dziecięce i młodzieżowe rugby:

Eurobox24, Latexpol, DariuszBiczyński.pl - fotografika kreatywna

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.