Marek Cieślak odchodzi z Falubazu!

22 listopad 2017
(0 głosów)
Autor:  Sebastian Cielecki

Wydawało się, że Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra ma już wszystko dogadane a sprawa podpisania umowy z Trenerem Cieślakiem to kwestia czasu.

Niestety życie pisze inne scenariusze. Marek Cieślak jak mówi, ma chorą mamę i woli być bliżej tym razem rodzinnego miasta. Prowadzenie klubu odległego o 400km w takiej sytuacji pozostaje zrozumiałe.

Marek Cieślak prowadził przez dwa sezony Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. W tym okresie zielonogórzanie zdobyli 3 i 4 miejsce.

Życzymy dalszych sukcesów i zdrowia dla mamy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.