W środę spotkanie z Clearex Chorzów

12 marzec 2018
(0 głosów)

Persa MOSIR wciąż walczy o najwyższe cele w Pucharze Polski. Tym razem rywalem akademików będzie pięciokrotny mistrz naszego kraju, a także obrońca trofeum.

Zespół na co dzień występujacy w futsalowej Ekstraklasie do Pucharu Polski dołączył w 1/16 finału i na dzień dobry 5:1 pokonał AZS UŚ Katowice, drużynę grającą na tym samym poziomie rozgrywek. Kolejnym rywalem chorzowian była drużyna z I ligi KS AZS UMSC Lublin, która przegrała 1:4. Teraz w starciu ćwierćfinałowym rywalem Clearexu po raz kolejny będzie zespół akademicki.

Chorzowianie to aktualnie czwarta siła futsalowej Ekstraklasy. W 17. spotkań zdobyli oni 27 punktów, mając na koncie 8 zwycięstw, 3 remisy i 6 porażek.

Początek emocjonującego meczu z bardzo silnym zespołem Clearexu Chorzów w hali przy ul. Prof. Szafrana 6 w środę 14. marca o godzinie 18:30.

Persa MOSIR AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Clearex Chorzów

Środa 14.03. hala UZ przy ul. Prof. Szafrana 6 godz. 18:30

cwiercfinal pucharu polski

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.