KFA Wataha Zielona Góra rusza do boju!

20 kwiecień 2018
(1 głos)
KFA Wataha Zielona Góra Studio W66

Już jutro KFA Wataha Zielona Góra rozpoczyna rozgrywki w Lidze Futbolu Amerykańskiego. Inauguracyjny mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Botanicznej 66 w Zielonej Górze. Ich przeciwnikiem będzie OWLS Bielawa.

Dla kibiców i gości przygotowano szereg atrakcji, które będą miały miejsce w najbliższym otoczeniu stadionu.

Kierowców informujemy, że mogą pozostawić swoje auta na terenie internatu przy ul. Botanicznej, ale z uwzględnieniem zachowania przejezdności dróg wewnętrznych na potrzeby służb bezpieczeństwa. Proponujemy również skorzystanie z parkingu przy Ogrodzie Botanicznym.

Początek jutrzejszego meczu o godz. 18.00.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.