12 maja Grand Prix Polski w Warszawie a w Zielonej Górze nabór do żużlowej szkółki Falubazu

25 kwiecień 2018
(0 głosów)
Grand Prix Polski w Warszawie, 2017 Redakcja (archiwum)

12 maja to ważny dzień dla żużlowców. W Warszawie najlepsi na świecie, a wśród nich Patryk Dudek zainaugurują cykl Grand Prix.

Ci, którzy chcą pójść w ślady DuZersa mogą tego dnia zrobić pierwszy krok do sportowej kariery.

Do sali akrobatycznej MOSIR-u przy ul. Urszuli 22 w Zielonej Górze zapraszamy o godzinie 11.00. Nabór obejmuje chłopców, którzy są związani z motoryzacją, np. jeżdżą już na motorze. W wieku od 11 lat jest możliwość treningów na motocyklach żużlowych z mniejszym silnikiem (o pojemności 250 ccm), a od 14 lat na motocyklach, na których jeżdżą profesjonalni zawodnicy (o pojemności 500 ccm).

Chętni, którzy mają zgodę rodziców na uprawianie sportu żużlowego, muszą zabrać ze sobą ubranie sportowe, obuwie sportowe i białe skarpetki (wymóg sali akrobatycznej). Zajęcia poprowadzi trener akrobatyki Radosław Walczak, który współpracuje z naszymi juniorami oraz Patrykiem Dudkiem i Grzegorzem Zengotą.

Opracował: Biuro prasowe Zielonogórski Klub Żużlowy

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.