Mistrzostwa Osób Bezdomnych

13 maj 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

W dniach 14-15 maja 2016 r. odbędą się po raz drugi w Zielonej Górze Mistrzostwa Polski w Ulicznej Piłce Nożnej Osób Bezdomnych i Środowisk Trzeźwościowych.

W mistrzostwach wystąpi 16 drużyn z całego kraju. Najlepsi zawodnicy organizowanego w Zielonej Górze turnieju zostaną zakwalifikowani do reprezentacji Polski, która pojedzie na Mistrzostwa Świata do Glasgow.Zawody rozegrane zostaną w Zielonej Górze na pl. Bohaterów na specjalnie przygotowanej płycie boiska w sobotę 14 maja w godz. od 9:00 do 19:00, a w niedzielę 15 maja od godz. 9:00 do 17:00. Po uroczystym otwarciu które odbędzie się o go.15.30, zostanie rozegrany mecz reprezentacji składającej się z urzędników oraz radnych Rady Miasta z reprezentacją osób bezdomnych.

żródło: www.zielonagora.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.