Sulęcin ma Wicemistrza Polski w Badmintonie

20 czerwiec 2018
(1 głos)
Autor:  Ryszard Waldun
Robert Aleksandrowicz

Robert Aleksandrowicz i Marcin Grzywacz Wicemistrzami Polski w Badmintonie.

Po trzydniowych zmaganiach w niedzielę zakończyły się 39. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w badmintonie. W turnieju w Sianowie wystartowała rekordowa liczba 241 uczestników. Rozegrano w sumie 381 meczów. Sulęcinianin Robert Aleksandrowicz zdobył srebrny medal w grze podwójnej z Marcinem Grzywaczem w 39.Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Badmintonie W półfinale pokonali zawodników z Warszawy 2:1. Dopiero w finale ulegli 0:2 z zawodnikami z Suwałk. Dzięki temu osiągnięciu zapewnili sobie także prawo do startu w Mistrzostwach Europy. To jest ogromny sukces dla Sulęcina dla Powiatu Sulęcińskiego oraz województwa Lubuskiego .Serdecznie gratulujemy i życzymy medalu na Mistrzostwach Europy, które odbędą się we wrześniu w Hiszpanii .

Ryszard Waldun

Fot:arch Robert Aleksandrowicz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.