Wataha Zielona Góra zmierzy się z OWLS Bielawa

22 czerwiec 2018
(1 głos)
Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Sp. z o. o.

W najbliższą niedzielę, 24 czerwca Wataha Zielona Góra zmierzy się na wyjeździe z OWLS Bielawa. Wataha Zielona Góra jest faworytem tego spotkania, nie przegrała żadnego meczu w LFA2 i jest murowanym kandydatem do awansu do najwyższej klasy rozgrywek futbolu amerykańskiego w Polsce (LFA1).

Do Bielawy zielonogórzanie jadą z nadzieją na kolejne zwycięstwo, ale nasz niedzielny przeciwnik na meczu inauguracyjnym w Zielonej Górze pokazał, że potrafi stawić czoła najsilniejszej drużynie w LFA2 i zaskoczyć rywala.

Tym razem OWLS grają na własnym stadionie, przed własną publicznością, dlatego drużyna z Zielonej Góry do meczu podchodzi z odpowiednim dystansem i szacunkiem dla przeciwnika.

Mecz w Bielawie już w najbliższą niedzielę, początek o godz. 14.00. Transmisja na żywo ze spotkania, jak zwykle na kanale ligafa.pl. Informacje na bieżąco ze spotkania również na naszym profilu FB.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.