"Podstawy Bulgarian Bag" - bezpłatne 3-godzinne szkolenie dla każdego!

27 wrzesień 2018
(2 głosów)
"Podstawy Bulgarian Bag" - bezpłatne 3-godzinne szkolenie dla każdego! pixabay.com

Podstawy Bulgarian Bag" to bezpłatne 3-godzinne szkolenie z podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Szkolenie poprowadzi najbardziej doświadczony polski instruktor bulgarian bag - Lech Leon Kledzik. Szkolenie odbędzie się w hali AZS UZ przy ulicy Profesora Szafrana 6 w Zielonej Górze w godz. 12.00-15.00

Worek bułgarski, inaczej power bag, sandbag czy… koza, to sprzęt wymyślony na potrzeby treningowe amerykańskiej kadry zapaśniczej przez bułgarskiego trenera zapasów Ivana Ivanova. Swój początek worek bułgarski miał w 2005 roku, a zapaśnicy, którzy wykorzystywali go w swoich treningach, sięgnęli nawet po olimpijskie złoto!

Dostępne są różne modele w różnych kolorach. Kolor worka mówi o jego masie całkowitej. Jest to świetne narzędzie do kompleksowego treningu. Dzięki zmianie kształtu i rozkładu ciężaru w trakcie ruchu świetnie uderza on w mięśnie posturalne oraz kształtuje wydolność, sprawność, a także siłę.

Sprzęt ten głównie wykorzystywany jest w zapasach, BJJ oraz MMA. Swoje zastosowanie znalazł również na siłowni, gdzie służy do wzbogacenia treningów bądź zastąpienia wielu ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Worek bułgarski jest świetną alternatywą dla wielu ćwiczeń. Ponadto ogromną zaletą tego sprzętu jest to, iż można zabrać go praktycznie wszędzie. Świetnie zastąpi sztangę i sztangielki podczas wakacyjnego wypadu nad morze czy dalekiego służbowego wyjazdu. Dodatkowo trening z sandbagiem wzmacnia serce, poprawia pracę układu krwionośnego i oddechowego.

Zapisy jedynie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: KLIKNIJ TUTAJ

Pomysłodawcą wydarzenia i organizatorem jest zielonogórski Park Trampolin Skokoloco, Bulgarian Bag Academy - Poland oraz Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

 • PET Gorzów - ruszyła rejestracja!

  PET Gorzów - ruszyła rejestracja!

  6 grudnia ruszyły pierwsze badania wykonywane w ramach kontraktu z NFZ na sprzęcie PET/CT w gorzowskim szpitalu. Lecznica podpisała kontrakt z funduszem na najbliższe pięć lat. Rejestracja pacjentów już się rozpoczęła.

 • Pościg za zbiegłym cudzoziemcem i blokada dróg - ćwiczenia

  Pościg za zbiegłym cudzoziemcem i blokada dróg - ćwiczenia

  Policjanci przyjęli komunikat o ucieczce mężczyzny doprowadzanego do ośrodka dla cudzoziemców. Pojazd, którym się poruszał wraz z dwiema zamaskowanymi i uzbrojonymi osobami, nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Natychmiast rozstawiono posterunek blokadowy, wykorzystując w tym celu kolczatkę. Policjanci przerwali ucieczkę i zatrzymali zbiegów. To scenariusz ćwiczeń dowódczo -sztabowych realizowany przez funkcjonariuszy z żarskiej komendy.

 • Podpalił szkołę, aby zemścić się na nauczycielce - ćwiczenia służb (FILM, ZDJĘCIA)

  Podpalił szkołę, aby zemścić się na nauczycielce - ćwiczenia służb (FILM, ZDJĘCIA)

  Mężczyzna, który w środę, 14 listopada, wtargnął do jednej ze szkół na terenie Gubina wzniecił pożar w budynku. Powodem miała być zemsta na byłej nauczycielce. Natychmiast zarządzono ewakuację szkoły, a do akcji wkroczyli policjanci i strażacy. Na szczęście były to tylko ćwiczenia.

 • Kolejny hit transferowy w Falubazie! Do drużyny dołącza Vaculik

  Kolejny hit transferowy w Falubazie! Do drużyny dołącza Vaculik

  Kolejna bomba transferowa Falubazu Zielona Góra. Drużynę w sezonie 2019 oficjalnie zasilił Słowak - Martin Vaculik, stały uczestnik cyklu Grand Prix i indywidualny Mistrz Europy z sezonu 2013.

 • Strażackie ćwiczenia taktyczno-bojowe "Wędrzyn - Jesień 2018" (ZDJĘCIA)

  Strażackie ćwiczenia taktyczno-bojowe "Wędrzyn - Jesień 2018" (ZDJĘCIA)

  Od 8 do 9 października na terenie poligonu w Wędrzynie przeprowadzone zostały ćwiczenia taktyczno-bojowe z zakresu wielkopowierzchniowych pożarów lasów dla kompani gaśniczej "LUBUSKA" wchodzącej w skład Centralnego Odwodu Operacyjnego Państwowej Straży Pożarnej. W ćwiczeniach udział wzięło 30 pojazdów i 90 strażaków.

 • Awaryjne lądowanie i pożar samolotu w Babimoście. Ćwiczyły służby ratownicze

  Awaryjne lądowanie i pożar samolotu w Babimoście. Ćwiczyły służby ratownicze

  Na lotnisku w Babimoście awaryjnie lądował samolot pasażerski, a po wylądowaniu doszło do pożaru silnika i podwozia – taką informację otrzymał dyżurny z Komisariatu Policji w Sulechowie. Na szczęście były to tylko ćwiczenia, jednak przeprowadzona akcja ratownicza, ewakuacja i opatrywanie rannych oraz współdziałanie służb były jak najbardziej realne. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.