RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

"Podstawy Bulgarian Bag" - bezpłatne 3-godzinne szkolenie dla każdego!

27 wrzesień 2018
(2 głosów)
"Podstawy Bulgarian Bag" - bezpłatne 3-godzinne szkolenie dla każdego! pixabay.com

Podstawy Bulgarian Bag" to bezpłatne 3-godzinne szkolenie z podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. Szkolenie poprowadzi najbardziej doświadczony polski instruktor bulgarian bag - Lech Leon Kledzik. Szkolenie odbędzie się w hali AZS UZ przy ulicy Profesora Szafrana 6 w Zielonej Górze w godz. 12.00-15.00

Worek bułgarski, inaczej power bag, sandbag czy… koza, to sprzęt wymyślony na potrzeby treningowe amerykańskiej kadry zapaśniczej przez bułgarskiego trenera zapasów Ivana Ivanova. Swój początek worek bułgarski miał w 2005 roku, a zapaśnicy, którzy wykorzystywali go w swoich treningach, sięgnęli nawet po olimpijskie złoto!

Dostępne są różne modele w różnych kolorach. Kolor worka mówi o jego masie całkowitej. Jest to świetne narzędzie do kompleksowego treningu. Dzięki zmianie kształtu i rozkładu ciężaru w trakcie ruchu świetnie uderza on w mięśnie posturalne oraz kształtuje wydolność, sprawność, a także siłę.

Sprzęt ten głównie wykorzystywany jest w zapasach, BJJ oraz MMA. Swoje zastosowanie znalazł również na siłowni, gdzie służy do wzbogacenia treningów bądź zastąpienia wielu ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Worek bułgarski jest świetną alternatywą dla wielu ćwiczeń. Ponadto ogromną zaletą tego sprzętu jest to, iż można zabrać go praktycznie wszędzie. Świetnie zastąpi sztangę i sztangielki podczas wakacyjnego wypadu nad morze czy dalekiego służbowego wyjazdu. Dodatkowo trening z sandbagiem wzmacnia serce, poprawia pracę układu krwionośnego i oddechowego.

Zapisy jedynie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: KLIKNIJ TUTAJ

Pomysłodawcą wydarzenia i organizatorem jest zielonogórski Park Trampolin Skokoloco, Bulgarian Bag Academy - Poland oraz Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

 • Młodzi karatecy zbierają na obóz szkoleniowy w Tokio. Potrzeba 40 tys. złotych

  Młodzi karatecy zbierają na obóz szkoleniowy w Tokio. Potrzeba 40 tys. złotych

  Klub Karate Kyokushin Zielona Góra-Ochla został założony w 2013 roku i może poszczycić się wieloma medalami zdobytymi na arenach ogólnokrajowych i międzynarodowych. Szkoleniowcy chcą zabrać swą młodzież na obóz szkoleniowy do Tokio, potrzeba jednak pieniędzy.

 • Powrót na rynek pracy dzięki rehabilitacji

  Powrót na rynek pracy dzięki rehabilitacji

  Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę o wsparciu działań profilaktycznych i rehabilitacyjnych Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Gorzowie Wlkp. – Dzięki dofinansowaniu Lubuszanie skorzystają z bezpłatnych zabiegów, z pomocą których powrócą na rynek pracy – wyjaśnia marszałek Elżbieta Anna Polak.

 • Samorząd wspiera lubuski sport

  Samorząd wspiera lubuski sport

  - Region lubuski rozwija się bardzo dobrze, mamy dodatkowe dochody w kwocie 8,5 mln zł. Wczoraj sejmik województwa podzielił te środki i podjął decyzję o przyznaniu 400 tys. zł na działania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej.

 • Paralotniowe Mistrzostwa Polski 2019 już w kwietniu w Zielonej Górze (FILM)

  Paralotniowe Mistrzostwa Polski 2019 już w kwietniu w Zielonej Górze (FILM)

  Aeroklub Ziemi Lubuskiej, Szkoła paralotniowa iParagliding.pl oraz Best-tandem.pl – Sławomir Kucharski zapraszają na czwartą edycję Paralotniowych Mistrzostw Polski na celność lądowania, które odbędą się w dniach 26-28 kwietnia w Zielonej Górze. Impreza odbędzie się w znakomicie przygotowanym do tego miejscu - na terenie Lotniska Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.

 • Medaliści Mistrzostw Europy w Brazylijskim Jiu-Jitsu

  Medaliści Mistrzostw Europy w Brazylijskim Jiu-Jitsu

  W niedzielę, 17 marca, trzech żołnierzy Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Rumunii st. szer. Arkadiusz Polesiński, st. szer. Rafał Polesiński oraz st. szer. Radosław Kuczyński wzięli udział w Mistrzostwach Europy w Brazylijskim Jiu-Jitsu.
 • Energetyczny Dzień Kobiet

  Energetyczny Dzień Kobiet

  Ponad 3 godziny intensywnych ćwiczeń, liczne niespodzianki a dla mam opiekę nad ich pociechami oferują organizatorzy Energetycznego Dnia Kobiet, który odbędzie się w Świdnicy koło Zielonej Góry już w najbliższą sobotę, tj. 9 marca.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.