Nowy trener Watahy

22 październik 2018
(2 głosów)
Nowy trener Watahy Wataha Zielona Góra

19 października, podczas treningu klubu Wataha Zielona Góra poznaliśmy nowego trenera zespołu. To Michael Ray Sholars.

Jak poinformował Prezes Zarządu KFA Wataha sp. z o.o. Tomasz Pasiuk, zmiana trenera jest związana z awansem Watahy Zielona Góra do ekstraklasy futbolu amerykańskiego w Polsce (LFA1). – Krystian Wójcik, trener i zawodnik sprawdził się w ubiegłym sezonie, ale wszyscy wiedzieliśmy, że to co sprawdzało się na boiskach LFA2 może się nie sprawdzić w rozgrywkach LFA1. Dlatego postanowiliśmy postawić na doświadczonego trenera, który będzie w stanie planować grę z najlepszymi zespołami w polskim futbolu amerykańskim – mówił Tomasz Pasiuk.

Michael Ray Sholars, powszechnie nazywany "Mike".

Urodzony w Shreveport, Luizjana, USA. Sholars zdobył w swojej karierze 5 mistrzostw krajowych w Danii, Niemczech, Norwegii i Szwecji, co dało mu przydomek The Golddigger (Poszukiwacz złota). W 2016 roku został wybrany trenerem roku w lidze egipskiej ENFL . W każdym kraju w którym pracował udało mu się osiągnąć „perfect season’” (sezon bez porażki)

Osiągnięcia:

* 5 zdobytych mistrzostw

* 4 sezony bez porażki

* 4 razy sezony regularne bez porażki

* Trener Roku ENFL (Egipt)

Wykształcenie:

High School: C.F. Brewer High School (Fort Worth, Texas)

College: Missouri Valley College (Marshall, Missouri)

Kariera trenerska w Europie:

2018 - Northumberland Vikings, Newcastle, Wielka Brytania

2017-2018 - Nordians Teplice, Czechy

2015-2016 - MSA University, Egipt

2008-2010 - Trier Stampers, Niemcy

1999-2000 - Copenhagen Towers, Dania

1997-1998 - Kolbotn Kodiaks, Norwegia

1995 - Asker Lynx, Norwegia

Więcej o Wataha Zielona Góra.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.