Rekrutacja juniorów do KFA Wataha

07 marzec 2019
(2 głosów)

Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najbardziej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!

Czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy i instruktorzy, których wiedza i umiejętności pozwalają naszym futbolistom kroczyć po ścieżce zwycięstw. Wataha posiada również unikatową bazę treningową pod postacią nowoczesnego i bezpiecznego boiska przy ulicy #Botaniczna66 oraz specjalistycznego ekwipunku, który gwarantujemy każdemu Młodemu Wilkowi chcącemu spróbować swoich sił.

Masz w sobie chęć rywalizacji, doskonalenia umiejętności fizycznych i wiedzy taktycznej?

Nie boisz się wytyczać własnych szlaków i chcesz ciężko pracować na swój sukces?

Być może to właśnie futbol amerykański jest Twoją przyszłą pasją?

Nie dowiesz się tego, nie próbując!

Wszystkich chętnych zapraszamy w środę tj. 13.03.2019 o godzinie 17.00 na stadion przy ulicy Botanicznej 66, przy wcześniejszym wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

Prosimy o stawienie się w stroju sportowym, korkach oraz zabranie odpowiedniej ilości wody.

Źródło: Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Sp. z o. o.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.