RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Ostatni sprawdzian rugbystów Watahy przed ligą

22 marzec 2019
(2 głosów)
Ostatni sprawdzian rugbystów Watahy przed ligą

Rugbyści Watahy RC Zielona Góra w najbliższą sobotę rozegrają ostatni test mecz przed rozpoczynającym się w pierwszy weekend kwietnia sezonem I ligi. Przeciwnikiem Dzików będą Miedziowi Lubin a mecz zostanie rozgrywany na boisku w Zawadzie przy ul. Kożuchowskiej o godzinie 16:00.

Obie drużyny znają się bardzo dobrze, a swojego czasu Miedziowi wspomagali Watahę w rozgrywkach. Obecnie Lubinianie występują w II Lidze i podobnie jak Zielonogórzanie, walczą o awans na wyższy szczebel rozgrywek, w poprzednim sezonie zajmując 3. miejsce. Do starć między Watahą a Miedziowymi w rozgrywkach ligowych doszło 2 razy i w obu przypadkach Dziki odnosiły zwycięstwo. Test mecz zatem zapowiada się emocjonująco.

Miedziowi nie przyjeżdżają wyłącznie na mecz. Planowane jest wspólne zgrupowanie obu drużyn i przeprowadzenie sesji treningowych już od rana, a następnie wspólny obiad.

W sobotę zagra także Reprezentacja Polski w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy. Przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Szwajcaria. Mecz rozegrany zostanie w Łodzi na stadionie ŁKS o godzinie 15:00 a transmisję przeprowadzi Polsat Sport Fight.

Wszystkie te wydarzenia wpisuję się w obchody Międzynarodowego Dnia Rugby przypadającego na ostatnią sobotę marca. Zapraszamy zatem do obchodu tego dnia wraz z Watahą RC Zielona Góra w Zawadzie, gdzie przewidziany jest dla widzów pierwszy wiosenny grill lub wspierania Biało-Czerwonych przed telewizorami.

Źródło: Dariusz Miodek Wataha Rugby Club Zielona Góra

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.