RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

W piątek sparing z ROW Rybnik. Bilety w sprzedaży

26 marzec 2019
(0 głosów)
W piątek sparing z ROW Rybnik. Bilety w sprzedaży Redakcja

To będzie próba generalna przed inauguracją PGE Ekstraligi w Zielonej Górze. Na W69 przyjeżdża pierwszoligowy ROW Rybnik. Dziś ruszyła sprzedaż biletów na ten trening punktowany.

Wejściówki w cenie 10 złotych można kupić od poniedziałku 25 marca w serwisie www.biletynafalubaz.pl oraz w Sklepach Kibica w Focus Mall oraz CH Auchan, a także w dniu zawodów w kasach przy stadionie, które otwarte będą od godziny 16:00.

Dla kibiców udostępnione będą sektory I, J oraz część trybuny K (sektory K1-K4). Przy wejściu na trybuny kibice otrzymają bezpłatne programy zawodów.

Posiadacze karnetów na sektory A1, A2, VIP START wejdą na stadion za okazaniem aktualnych karnetów.

Dzieci do 13 roku włącznie wejdą na zawody na podstawie aktualnych karnetów lub darmowych zaproszeń wydawanych w punktach sprzedaży.

16:00 - otwarcie kas przy stadionie

17:00 - otwarcie bram stadionu

17:30 - pierwszy bieg

Źródło: zuzel.falubaz.com

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.