RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Paralotniowe Mistrzostwa Polski 2019 już w kwietniu w Zielonej Górze (FILM)

07 kwiecień 2019
(4 głosów)
Paralotniowe Mistrzostwa Polski 2019 już w kwietniu w Zielonej Górze Redakcja

Aeroklub Ziemi Lubuskiej, Szkoła paralotniowa iParagliding.pl oraz Best-tandem.pl – Sławomir Kucharski zapraszają na czwartą edycję Paralotniowych Mistrzostw Polski na celność lądowania, które odbędą się w dniach 26-28 kwietnia w Zielonej Górze. Impreza odbędzie się w znakomicie przygotowanym do tego miejscu - na terenie Lotniska Aeroklubu Ziemi Lubuskiej.

Wbrew pozorom zawody nie są wcale łatwe. Chodzi o to, by precyzyjnie trafić w tzw. centro, czyli punkt o wielkości kilku centymetrów.

Mistrzostwa kategorii FAI II dedykowane są wszystkim pilotom, zarówno z licencją sportową FAI jak i tym którzy jej nie posiadają. Loty odbywać się będą za wyciągarką. W zawodach może wziąć udział maksymalnie 40 pilotów. Są jeszcze wolne miejsca, więc warto zgłaszać się z wyprzedzeniem. Pierwszeństwo startu będą mieli piloci z ważną licencją sportową FAI na szezon 2019.

Program zawodów w skrócie:

26.04.2019 – 8:00 rejestracja pilotów, 10:00 ceremonia otwarcia, 11:00 rozpoczęcie zawodów,

27.04.2019 – 9:00 rozpoczęcie zawodów,

28.04.2019 – 8:00 odprawa, kolejne rundy zawodów, 16:00 rozdanie nagród – zakończenie zawodów.

Organizatorzy zapraszają również mieszkańców, aby zobaczyli na własne oczy jak nie łatwa jest to konkurencja.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.