RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Sukces lubuskiego policjanta w kolarskim Grand Prix - 1. miejsce na rozpoczęcie sezonu

10 kwiecień 2019
(1 głos)
Sukces lubuskiego policjanta w kolarskim Grand Prix - 1. miejsce na rozpoczęcie sezonu Lubuska Policja

Sierż. szt. Tomasz Kołogryw sukcesem rozpoczął swój piąty sezon kolarski. W sobotę, 6 kwietnia wystartował w Grand Prix Kaczmarek Electric MTB, pokonał ponad 220 osób i jako pierwszy zameldował się na mecie.

W sobotę, 6 kwietnia w miejscowości Rydzyna odbył się I etap cyklu wyścigów kolarskich Grand Prix Kaczmarek Electric MTB, w którym udział wziął sierż. szt. Tomasz Kołogryw - policjant służby prewencji z Komisariatu Policji w Szprotawie (KPP Żagań). Poza żagańskim policjantem w wyścigu wystartowało ponad 800 osób z całej Polski. Tomasz Kołogryw na dystansie liczącym 21 km pokonał przeszło 220 osób i jako pierwszy przekroczył linię mety z czasem 00:44:50. Trasa wyścigu obejmowała głównie dukty leśne.

Tomasz Kołogryw pasjonuje się kolarstwem od 5 lat, od tylu również reprezentuje regularnie w wyścigach ogólnopolskich Lubuską Policję. W tym roku Tomek zaplanowany ma już udział w konkretnych zawodach, gdzie do pokonania będą m.in. odcinki do 80 kilometrów, a na starcie spotkać się może nawet z 2 tysiącami zawodników. Nie zdradza jednak na razie szczegółów, a na kolejne sportowe wyniki musimy cierpliwie poczekać. Policjant podkreśla, że dobry start w tym sezonie zawdzięcza regularnym treningom, do których poza sezonem kolarskim używa m.in. trenażera, wykonuje ćwiczenia na siłowni oraz w terenie. Nie zapomina też przy tym o właściwym odżywianiu, które w połączeniu z aktywnością fizyczną dają zamierzone efekty.

Źródło: st. sierż. Aleksandra Jaszczuk Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Utrudnienia w Lubuskiem. Drogami województwa przejadą kolarze

  Utrudnienia w Lubuskiem. Drogami województwa przejadą kolarze

  W sobotę, 15 czerwca, z okazji Dni Województwa Lubuskiego zostanie zorganizowany wyścig kolarski na trasie z Gorzowa Wielkopolskiego do Zaboru. W tym czasie na kilku odcinkach dróg mogą powstać utrudnienia, z którymi podróżnym pomogą uporać się policjanci. W związku z tym wydarzeniem kierowcy powinni zachować ostrożność, zwracać uwagę na sygnały wydawane przez funkcjonariuszy oraz wykazać się cierpliwością.

 • Policyjny sukces na kolarskiej trasie - II miejsce lubuskiego dzielnicowego

  Policyjny sukces na kolarskiej trasie - II miejsce lubuskiego dzielnicowego

  St. sierż. Filip Pendrak z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu rozpoczął kolejny sezon kolarski. 31 marca w Krzywiniu pokonał na rowerze dystans 62 km w 2 godziny i 51 minut, co dało mu II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dwukrotny mistrz Polski z 2018 roku do sezonu przygotowywał się praktycznie przez całą zimę.

 • VII Mistrzostwa Służby Więziennej w Kolarstwie Górskim

  VII Mistrzostwa Służby Więziennej w Kolarstwie Górskim

  W dniach 21-22 września 2018 roku pod Honorowym Patronatem Dyrektora Generalnego Służby Więziennej oraz Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa odbyły się VII Mistrzostwa Funkcjonariuszy Służby Więziennej i Innych Służb Mundurowych w Kolarstwie Górskim, których organizatorami byli Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Poznaniu przy współudziale Zarządu Głównego NSZZFiPW w Warszawie oraz Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Poznaniu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.