Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

10 kwiecień 2019
(1 głos)
Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Sp. z o. o.

Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najdynamiczniej rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!

Czego wymagamy od kandydatów?

Tylko i wyłącznie chęci i na pewno serca do pracy! Nie musisz mieć żadnego doświadczenia czy przeszłości sportowej, nie musisz być niesamowitym atletą - w futbolu amerykańskim każdy może znaleźć miejsce dla siebie na boisku. Być może właśnie ten sport zostanie Twoją pasją.

Kiedy i gdzie?

Wszystkich chętnych zapraszamy w środę tj. 17.04.2019 o godzinie 17:00 na stadion przy ulicy Botanicznej 66, przy wcześniejszym wypełnieniu formularza rejestracyjnego: tutaj.

Co wziąć ze sobą?

Prosimy o stawienie się w stroju sportowym, korkach oraz zabranie odpowiedniej ilości wody. Na miejscu udostępniamy także szatnię.

Czego się spodziewać?

Na pewno kilku ćwiczeń sprawdzającymi Wasze umiejętności motoryczne (m.in. bieg na 40 jardów, czy skok w dal). Do tego będziecie mieli okazję również uczestniczyć w samym treningu.

Poza dedykowaną bazą treningową w postaci nowoczesnego boiska przy ulicy #Botaniczna66, uznawanego za obiekt w ścisłej czołówce futbolowej w Polsce, oraz specjalistycznego ekwipunku, który gwarantujemy każdemu Młodemu Wilkowi chcącemu spróbować swoich sił, czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy i instruktorzy.

Masz w sobie chęć rywalizacji, doskonalenia umiejętności fizycznych i wiedzy taktycznej?

Nie boisz się wytyczać własnych szlaków i chcesz ciężko pracować na swój sukces?

Być może to właśnie futbol amerykański jest Twoją przyszłą pasją?

Nie dowiesz się tego, nie próbując!

#DołączDoW #ZostańWilkiem

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Wataha rozpoczyna sezon

  Wataha rozpoczyna sezon

  Rugbyści Watahy RC Zielona Góra już w najbliższą sobotę rozpoczną kolejny sezon w I Lidze Rugby. Przeciwnikiem zielonogórskich Dzików będzie AZS AWF Warszawa.

 • Rekrutacja juniorów do KFA Wataha

  Rekrutacja juniorów do KFA Wataha

  Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najbardziej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!

 • Dobre pierwsze testy rugbistów Watahy

  Dobre pierwsze testy rugbistów Watahy

  W minioną niedzielę rugbiści zielonogórskiej Watahy rozegrali pierwsze test mecze przed zbliżającym się sezonem. Na nowo otworzonym obiekcie „Plek centrum sportu” w Poznaniu Dziki zmierzyły się z pierwszoligową Spartą Jarocin i drugoligowym Chaosem Poznań. Mecze rozgrywane systemem 2x20min każdy z każdym, bez kopów na bramkę.

 • Nowy trener Watahy

  Nowy trener Watahy

  19 października, podczas treningu klubu Wataha Zielona Góra poznaliśmy nowego trenera zespołu. To Michael Ray Sholars.

 • Zaproszenie na mecz I Ligi Rugby Faza Play-Off Wataha RCZG vs Sparta Jarocin

  Zaproszenie na mecz I Ligi Rugby Faza Play-Off Wataha RCZG vs Sparta Jarocin

  Już w sobotę 13 października ostatni mecz I Ligi Rugby w Polce. Zielonogórska Wataha podejmować będzie Rugby Klub Sparta Jarocin. Będzie to trzeci mecz w rozgrywkach fazy play-off.

 • Futbol Amerykański w Polsce LFA

  Futbol Amerykański w Polsce LFA

  W ostatnim tygodniu w USA rozpoczął się kolejny sezon NFL, zawodowej ligi futbolu amerykańskiego. To już 99. sezon tych rozgrywek, które w tym roku zainaugurowało starcie aktualnego mistrza Philadelphia Eagles z drużyną Atlanta Falcons. Finał ligi zaplanowano na 3 lutego 2019 na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.