Policyjny sukces na kolarskiej trasie - II miejsce lubuskiego dzielnicowego

12 kwiecień 2019
(2 głosów)
Policyjny sukces na kolarskiej trasie - II miejsce lubuskiego dzielnicowego Seven Parceptus Team

St. sierż. Filip Pendrak z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu rozpoczął kolejny sezon kolarski. 31 marca w Krzywiniu pokonał na rowerze dystans 62 km w 2 godziny i 51 minut, co dało mu II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dwukrotny mistrz Polski z 2018 roku do sezonu przygotowywał się praktycznie przez całą zimę.

St. sierż. Filip Pendrak rozpoczął służbę w Policji we wrześniu 2013 roku. Od samego początku pracował w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym w Komendzie Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. Od kwietnia tego roku jest dzielnicowym i będzie zajmował się problemami mieszkańców Międzyrzecza (ulice: os. Kasztelańskie, Kopernika, Kossaka, Kościuszki, Krasińskiego, Malczewskiego, Matejki, Mickiewicza, Młyńska (od Paklicy), Moniuszki, Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich, Prusa, Słowackiego, Szymanowskiego, Wita Stwosza, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zamoyskiego.

Filip oprócz granatowego munduru i chęci pomocy potrzebującym, ma jeszcze jedną pasję, której poświęca każdą wolną chwilę. Jest to zamiłowanie do roweru. Od wielu lat trenuje po to by z każdym kolejnym wyścigiem być lepszym. Przygotowania do sezonu trwają przez całą zimę. Oczywiście odpowiednia dieta to podstawa, siłownia, bieganie no i treningi na rowerze. Wszystko udaje mu się pogodzić z grafikiem służb, rodziną i codziennymi obowiązkami. Tegoroczny sezon rozpoczął 31 marca w Krzywiniu, gdzie dystans 62 km pokonał w 2 godziny i 51 minut. Zajął 7 miejsce w ogólnej klasyfikacji i 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej. W 2018 roku Filip zdobył dwie koszulki mistrza Polski Policjantów w kolarstwie szosowym. W tym sezonie życzymy mu kolejnych sukcesów!

Źródło: asp. Justyna Łętowska Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu, zdjęcia dostarczyła Lubuska Policja

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.