Zakończenie sezonu z przytupem! Tenisiści stołowi ze złotem na AMP

15 kwiecień 2019
(1 głos)
Zakończenie sezonu z przytupem! Tenisiści stołowi ze złotem na AMP KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Sezon 2018/19 tenisiści stołowi mogą zaliczyć do udanych. Biało-zieloni zajęli III miejsce w rozgrywkach II ligi, a sezon zwieńczyli złotymi medalami Akademickich Mistrzostw Polski w klasyfikacji uniwersytetów.

Zielonogórzanie w fazie grupowej zajęli II miejsce, przez co w ćwierćfinałach spotkali się z Politechniką Rzeszowską. Biało-zieloni ulegli 1:3 i w kolejnych meczach zwyciężyli z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie 3:1 i Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy 3:1. Ostatecznie ekipa lubuskich studentów okazała się piątą siłą w Polsce w klasyfikacji generalnej i najlepszą akademicką reprezentacją w klasyfikacji uniwersytetów.

W Akademickich Mistrzostwach Polski Uniwersytet Zielonogórski reprezentowali:

Jokiel Daniel

Leśniewski Jakub

Nalepa Kamil

Schauer Kamil

Sroczyoski Oskar

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.