RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Wataha podejmuje lidera w 3. kolejce I Ligi Rugby

26 kwiecień 2019
(1 głos)

Czas na 3. kolejkę I Ligi Rugby, w której Wataha Rugby Club podejmie na swoim boisku Arkę Rumię. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 27.04 o godzinie 16:00 na boisku UZ przy ul. Wyspiańskiego 58.

Po niezbyt udanym początku sezonu (dwie porażki) przed rugbystami zielonogórskiej ciężkie zadanie, na własnym boisku będą podejmować lidera i zeszłorocznego mistrza 1. ligi. Dziki w pojedynkach z Arkowcami nie odnieś jeszcze zwycięstwa, ale wyniki meczów z poprzedniego sezonu napawają optymizmem. Dodatkową motywacją zielonogórzan, jest fakt iż stanowią póki co czerwoną latarnię ligi i chcąc myśleć o grze w Play Off , a nie w barażu o utrzymanie, muszą zacząć wygrywać. Po kontuzjach i chorobach nękających zawodników przed meczem w Warszawie, do dyspozycji trenera będą wszyscy zawodnicy.

Zapowiadają się nie lada emocje, dla kibiców jak zawsze przygotowany jest catering, a wejście na mecz jest bezpłatne. Zapraszamy zatem w sobotę 27.04.2019 o godzinie 16:00 na stadion UZ przy ul. Wyspiańskiego, Wataha Rugby Club Zielona Góra vs. Arka Rumia Rugby Club.

Źródło: Dariusz Miodek Wataha Rugby Club Zielona Góra

wataha arka

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Juniorzy wchodzą do gry!

  Juniorzy wchodzą do gry!

  Już w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Botanicznej 66 w Zielonej Górze odbędzie się kolejny mecz Juniorskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Juniorzy Wataha Zielona Góra podejmą Miners Wałbrzych.

 • Nabór do Tańczących z Wilkami!

  Nabór do Tańczących z Wilkami!

  Po bardzo udanym sezonie Cheerleaders Wataha postanowiły poszerzyć swój skład o nowe Tancerki!!

 • Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

  Rekrutacja JUNIORÓW / Wataha Zielona Góra

  Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najdynamiczniej rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!

 • Wataha rozpoczyna sezon

  Wataha rozpoczyna sezon

  Rugbyści Watahy RC Zielona Góra już w najbliższą sobotę rozpoczną kolejny sezon w I Lidze Rugby. Przeciwnikiem zielonogórskich Dzików będzie AZS AWF Warszawa.

 • Ostatni sprawdzian rugbystów Watahy przed ligą

  Ostatni sprawdzian rugbystów Watahy przed ligą

  Rugbyści Watahy RC Zielona Góra w najbliższą sobotę rozegrają ostatni test mecz przed rozpoczynającym się w pierwszy weekend kwietnia sezonem I ligi. Przeciwnikiem Dzików będą Miedziowi Lubin a mecz zostanie rozgrywany na boisku w Zawadzie przy ul. Kożuchowskiej o godzinie 16:00.

 • Rekrutacja juniorów do KFA Wataha

  Rekrutacja juniorów do KFA Wataha

  Klub Futbolu Amerykańskiego Wataha Zielona Góra zaprasza wszystkich młodych adeptów, chcących dołączyć do naszej drużyny. Wspólnie, ramię w ramię będziemy stanowić o sile najbardziej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny sportu w naszym mieście!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.