Falubaz Live - mobilna aplikacja w twoim telefonie

29 lipiec 2019
(1 głos)
Falubaz Live - mobilna aplikacja w twoim telefonie redakcja

Na ten moment czekało wielu kibiców zielonogórskiego żużla. Od soboty w Waszych telefonach zainstalować możecie oficjalną klubową aplikację Falubaz Live. Dzięki niej nie ominie Was żadne ważne wydarzenie związane z zielonogórskim klubem.

Aplikacja Falubaz Live to najszybsze i najpewniejsze źródło informacja dla kibiców żużla. Falubaz Live to całodobowa aktualizacja wydarzeń związanych z zawodnikami Zielonogórskiego Klubu Żużlowego, oraz jego kibicami.

Aplikacja Falubaz Live to relacja prowadzona przez 24 godziny na dobę z życia zielonogórskiego klubu. Znajdziecie w niej m.in.:

- powiadomienia o najistotniejszych wydarzeniach

- relacje z meczów ligowych

- unikalne wiadomości wysyłane bezpośrednio od żużlowców

- szybki dostęp do wszystkich wyników zawodników zielonogórskiego klubu

- ciekawostki zza kulis funkcjonowania klubu

- konkursy i zabawy dla kibiców

- atrakcyjne oferty przygotowane przez naszych partnerów

Aplikację możecie pobrać TUTAJ

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.