Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Krośnieńskiego

17 sierpień 2019
(1 głos)
Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Krośnieńskiego powiatkrosnienski.pl

15 sierpnia 2019 r. Stowarzyszenie Strzelecko – Obronne Gubiński Klub Sportowy Pionier zorganizowało Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Krośnieńskiego z okazji Święta Wojska Polskiego.

Wśród obecnych gości znaleźli się Ryszard Zakrzewski – Wicestarosta Krośnieński, Marek Cebula – Burmistrz Krosna Odrzańskiego, Radosław Sujak – Członek Zarządu Powiatu Krośnieńskiego. Z okazji Święta Wojska Polskiego słowo wprowadzenia i życzenia wygłosił Prezes SSO GKS Pionier gen. dyw. rez. Wiesław Michnowicz. Na maszt wciągnięto proporzec Stowarzyszenia i odegrano Marsz Pierwszej Brygady.

W zawodach sklasyfikowano czterdziestu czterech zawodników, z dziesięciu klubów strzeleckich i niezrzeszonych, którzy walczyli o punkty w ośmiu konkurencjach.

Puchar z rąk Wicestarosty Ryszarda Zakrzewskiego odebrał Ziemowit Patek.

Uczestnicy skorzystali z grochówki przygotowanej przez Restaurację Iskra. Tradycyjnie już po dekoracjach rozlosowano nagrody rzeczowe wśród tych, którzy wytrwali do końca zawodów. Szczęściarze wzbogacili się o czapeczkę, okulary strzeleckie, słuchawki strzeleckie, plecak taktyczny i książkę Snajperzy.

Do końca ligi pozostały zawody z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, na których oprócz nagród za wyniki uzyskane w zawodach rozdane zostaną medale dla zwycięzców konkurencji w ramach ligi i puchar dla najlepszego strzelca. W październiku zakończy się liga dynamiczna.

Źródło: powiatkrosnienski.pl

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.