Miłośnicy Brazylijskiego Jiu Jitsu będą mogli potrenować z Piotrem "Bagim" Bagińskim

03 październik 2019
(2 głosów)
Miłośnicy Brazylijskiego Jiu Jitsu będą mogli potrenować z Piotrem "Bagim" Bagińskim FB: Piotr "Bagi" Bagiński

12.10.2019 [sobota] w Klubie Sportowym Brazylijskiego Jiu Jitsu "CYKLON" w Zielonej Górze przy ul. Jaskółczej 30c, odbędzie się 48 seminarium a zaproszonym gościem będzie jeden z najlepszych trenerów Brazylijskiego Jiu Jitsu w Polsce - Piotr "Bagi" Bagiński.

Piotr "Bagi" Bagiński to zawodnik oraz trener brazylijskiego jiu-jitsu i MMA w klubie Berserker's Team Poland. Jest trenerem kadry narodowej w grapplingutrener. Jest trenerem takich zawodników jak Michał Materla czy Tomasz Narkun, który dwa razy pokonał samego Mameda Khalidova.

Zajęcia będą składały się 3 trzech bloków, pierwszy zacznie się o godz. 10:00 i będzie dla dzieci. Dwa kolejne już dla dorosłych i zaczną się o godz. 11:00.

Zapraszamy wszystkich miłośników Brazylijskiego Jiu Jitsu do udziału w treningu. Uwaga ilość miejsc ograniczona. Kontakt 506414635.

plakat bjj

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.