XV Mistrzostwa Polski BJJ 2019. Złoto dla Michała „Micha” Rechenberga

14 listopad 2019
(4 głosów)
XV Mistrzostwa Polski BJJ 2019. Złoto dla Michała „Micha” Rechenberga KS "CYKLON"

W dniach: 9-10.11.2019r.odbyły się XV Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Katowicach, Michał Rechenberg zawodnik KS "CYKLON", wywalczył złoto w kat.adult, brązowe pasy, -64 kg.

Za nami największa i najważniejsza impreza w kalendarzu startowym. Po raz piętnasty już śmiałkowie stanęli do walki o prestiżowy tytuł Mistrza Polski BJJ. Tym razem impreza odbyła się na Śląsku, w Katowicach. Podczas rejestracji pobito rekordową ilość zgłoszeń. Było blisko 1600 zawodników, którzy walczyć o miano najlepszego w 2019 roku.

Wśród Lubuszan dobre miejsce zajęli również:

Damian Kowalczyk, z klubu Invictus BJJ / Zielona Góra - II miejsce kategoria adult; biały; -88.3 kg

Paweł Pieróg z klubu Invictus / Zielona Góra - III miejsce adult; biały; -100.5 kg

Michał Drzewiecki z klubu Pretorian Gorzów / Gorzów Wlkp - III miejsce adult; niebieski; -70 kg

Wojciech Kurzac z klubu Invictus / Zielona Góra - III miejsce master 1; biały; +100.5 kg

micho 1

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.