Mecz, na który wszyscy czekali! W sobotę lubuskie derby piłki ręcznej

21 listopad 2019
(3 głosów)
Mecz, na który wszyscy czekali! W sobotę lubuskie derby piłki ręcznej Uniwersytet Zielonogórski

Minęło kilka dobrych dni, a wciąż da się odczuć piekielne emocje po sobotnim meczu szczypiornistów z UKS Anilana Łódź. To była walka o zwycięstwo do ostatniej sekundy spotkania. Przyszedł czas stawić czoła liderowi tabeli.

Już w najbliższą sobotę, 23.11 w hali przy Szafrana zostaną rozegrane lubuskie derby. PKM Zachód AZS UZ zmierzy się z KS Stal Gorzów. Ekipa z północnej stolicy województwa ma na swoim koncie 6 zwycięskich spotkań i 18 punktów co daje 1. miejsce w ligowym rankingu. Akademicy w ostatnim meczu, po wygranej jedną bramka zdobyli trzy punkty i po czterech triumfach nadal zajmują siódme miejsce w tabeli.

Derby mają swoją otoczkę. Jako zawodnicy się szanujemy, nie chcemy robić sobie krzywdy. Chcemy zrobić fajne widowisko... Lubimy dreszczowce i mam nadzieję, że uda nam się zwyciężyć. W tej lidze każdy może wygrać z każdym - mówi obrotowy akademików - Adam Szarłowicz.

Dwa lata temu w Winnym Grodzie w podstawowym czasie gry padł rezultat remisowy 24:24. Dopiero w rzutach karnych zwyciężyli gorzowianie, wywożąc z Zielonej Góry dwa oczka. Nadchodzącego spotkania z pewnością nie możemy zaliczyć do tych łatwych, a zawodnicy obu drużyn pokażą prawdziwą walkę i zapewnią ogrom emocji wszystkim obecnym kibicom!

PKM Zachód AZS UZ - KS Stal Gorzów
sobota, 23.11.2019r. - godzina 19:00
hala UZ, ul. Prof. Szafrana 6

Bilety:
ulgowe: 5,00 zł (uczniowie, studenci, renciści i emeryci po okazaniu legitymacji)
normalne: 10,00 zł (pozostałe osoby) 
Wejściówki można zakupić w kasie 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. Ilość miejsc ograniczona.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

  • "Pierwszy krok" z brydżem sportowym

    "Pierwszy krok" z brydżem sportowym

    W poniedziałek 19 grudnia odbędzie się turniej dla osób, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z brydżem sportowym. Impreza standardowo odbędzie się w klubie Hot Shots Music Club & Bilard w Zielonej Górze.

  • Futsal (ZDJĘCIA)

    Futsal (ZDJĘCIA)

    W niedzielę 20 listopada na w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego odbył się kolejny mecz w pierwszej lidze futsalu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.