Glasgow: Mistrzostwa Europy w pływaniu. Zielonogórzanie wysoko w tabeli!

06 grudzień 2019
(2 głosów)
Glasgow: Mistrzostwa Europy w pływaniu. Zielonogórzanie wysoko w tabeli! Pixabay.com

W Glasgow rozpoczęły się mistrzostwa Europy seniorów na basenie 25-metrowym. W pierwszym dniu bardzo udanie wystartował Jakub Skierka (Towarzystwo Pływackie Zielona Góra).

 

W finale na 200 metrów stylem grzbietowym 21-letni podopieczny trenera Jacka Miciula zajął bardzo wysokie czwarte miejsce z czasem 1.50,51 s, poprawiając aż o 1,02 s swój rekord życiowy. Złoty medal po raz kolejny zdobył były zawodnik zielonogórskiego klubu Radosław Kawęcki z wynikiem 1.49,26 s, wyprzedzając Niemca Christiana Dienera (1.50,05 s) oraz Anglika Luke Greenbanka (1.50,09 s)

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.