Trwa Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w Tenisie Stołowym

10 styczeń 2020
(2 głosów)
Autor:  Sebastian Cielecki
Trwa Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w Tenisie Stołowym

Od kilku dni trwa Nowy Rok. Lampka szampana wypita, huk fajerwerków ucichł, a sezon tenisa stołowego trwa w najlepsze.

W ostatnim dniu starego roku tradycyjnie zielonogórscy "pingpongiści" spotkali się na "Turnieju Noworocznym" - kolejny rok z rzędu zwyciężył Lucjan Błaszczyk. Co raz bliżej uzyskania prawa gry w barażach o awans do Superligi jest nasza pierwszoligowa drużyna, która odniosła 10-te zwycięstwo w lidze, na wyjeździe z KS Dasz Bór Karnieszewice i zdecydowanie przewodzi ligowej tabeli.

Już w najbliższy weekend, 10-12.01.2020 odbędzie się Grand Prix Polski Żaków i Żaczek (2009 i młodsi) w Tenisie Stołowym - 3 dni zmagań na hali tenisowej WOSiR w Drzonkowie - blisko 200 uczestników z kraju.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.