Kolejne żużlowe emocje przed nami! RM Solar Falubaz Zielona Góra vs MRGARDEN GKM Grudziądz

27 czerwiec 2020
(5 głosów)
Autor:  Sebastian Cielecki
Kolejne żużlowe emocje przed nami! Redakcja/Archiwum

Dziś kolejny mecz przed własną publicznością rozegra RM Solar Falubaz Zielona Góra. Podopieczni trenera Piotra Żyto zmierzą się z ekipą MRGARDEN GKM Grudziądz. Początek sobotniego meczu o godzinie 20:30.

Pierwotnie mecz rozegrany miał zostać w piątkowy wieczór, ale ze względu na niekorzystne prognozy pogody, przełożony został na sobotę. Te jednak nie sprawdziły się. Pogoda w piątek była jak na lato przystało, a zapowiadanych sporych opadów zabrakło.

W sobotni wieczór zielonogórzanie staną przed szansą na zmazanie plamy, jaką w ostatni poniedziałek dali w konfrontacji z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. "Lwy" rozgromiły Falubaz aż 59:31! Takiej niemocy zielonogórzan nikt się nie spodziewał i nikt nie potrafi wytłumaczyć.

W sobotę jeźdźcy spod znaku Myszki Miki muszą zrobić wszystko, by wygrać i odzyskać spokój. Łatwo jednak nie będzie, bowiem przyjeżdżają niepokonany w dwóch meczach Artiom Łaguta, zawsze dobrze czujący się na W69 Kenneth Bjerre, a także Nicki Pedersen, który jeszcze w poprzednim sezonie bronił barw Falubazu. Początek meczu o godzinie 20.30.

Awizowane składy:

MRGARDEN GKM Grudziądz:
1. Nicki Pedersen
2. Krzysztof Buczkowski
3. Kenneth Bjerre
4. Przemysław Pawlicki
5. Artem Laguta
6. Marcin Turowski
7. Denis Zieliński

RM Solar Falubaz Zielona Góra:
9. Martin Vaculik
10. Antonio Lindbeack
11. Piotr Protasiewicz
12. Michael Jepsen Jensen
13. Patryk Dudek
14. Mateusz Tonder
15. Norbert Krakowiak

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.