RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Droga ekspresowa S3 przebiega przez trzy województwa zachodniej części Polski, jej najdłuższy odcinek biegnie przez województwo lubuskie i liczy 184 kilometry długości. Droga na całej swej długości jest zarządzana przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Sprawdź sytuację na trasie S3 poniżej!

W tabeli prezentujemy Państwu sytuację na trasie S3 w województwie lubuskim. Będą tutaj przedstawione wszelkiego rodzaju utrudnienia, jakie możecie spotkać na swojej drodze. 

Rusza Wakacyjny Raport Specjalny NewsLubuski.pl! Z nami bezpiecznie dojedziesz na wakacje. Twórzcie go razem z nami! Stoisz w korku? Widzisz wypadek? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Czekamy na Wasze sygnały w wiadomości na Facebooku, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 663 046 966. 


 Stoisz w korku? Stwórz korytarz życia!


 

BEZTERMINOWO

Na całej długości Trasy S3 w województwie lubuskim ruch odbywa się płynnie, bez utrudnień. Jedyne utrudnienia, jakie można napotkać na drodze, to na wysokości Cigacic. Dokładna informacja poniżej

Godzina i data:Relacja: 
BEZTERMINOWO Na całej długości trasy S3 ruch odbywa się bez utrudnień. Wyjątek stanowi odcinek na wysokości miejscowości Cigacice, gdzie budowany jest most. 
BEZTERMINOWO [UTRUDNIENIA] Budowa mostu w miejscowości Cigacice (179,8 km), zwężenie jezdni do jednego pasa na odcinku 1,1 kilometra. Mogą występować utrudnienia na odcinku Zielona Góra - Sulechów. Zachowaj ostrożność!

Chcesz być na bieżąco z sytuacją na drogach w twoim regionie? Zapisz się do naszego systemu ostrzegania!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.