Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Strzelcach Krajeńskich. Na miejscu pracują policjanci.

Mija rok od pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem w Polsce. Pacjentem zero był 66-letni mężczyzna z Cybinki, który wrócił z Niemiec. 

Między progi zwalniające na ulicy Wiśniowej zamontowano tablice uchylne. Kierowcy nie pojadą już środkiem jezdni.

Poważny wypadek na skrzyżowaniu Warszawskiej i Starej Trójki pod Sulechowem. W zderzeniu dwóch pojazdów rannych zostało pięć osób w tym trójka dzieci! W akcji śmigłowiec LPR.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 387 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 3 osoby.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 177 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 7 osób.

Samochód ciężarowy wypadł z jezdni i uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 22. Przewożony ładunek rozsypał się na pobocze!

Samochód osobowy zderzył się z autobusem elektrycznym MZK na skrzyżowaniu w centrum Zielonej Góry. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

Strona 1 z 242

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.