Rowerem z Falubazem (ZDJĘCIA)

06 sierpień 2016
(0 głosów)
Andrzej i Dawid Kwiatkowscy

Worek z olimpijskimi medalami dla polskich sportowców został otwarty. Rafał Majka zdobył brązowy medal olimpijski w wyścigu kolarskim ze startu wspólnego. To pierwszy medal dla polskiej ekipy na brazylijskich igrzyskach.

Kiedy Rafał zmagał się w Rio de Janeiro, spod taśmy przy W69 wyjechało kilkuset rowerzystów w rejs z Falubazem. Specjalnie wytyczoną trasą, spokojnym tempem uczestnicy udali się na lotnisko Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie, gdzie każdy uczestnik otrzymał dedykowany tej imprezie medal. Na mecie na uczestników czekała również smaczna wyżerka, przygotowana przez klub.

- Nie chodzi nam o to, żeby bić rekordy prędkości, ale o spotkanie z naszymi kibicami w formie sportowej – mówi trener Marek Cieślak.

W rajdzie udział wzięli Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Jason Doyle, Andriy Karpov, Aleksandr Łoktajew i Jarek Hampel. Spotkaliśmy również Marka Cieślaka i Roberta Dowhana.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.