Żółto-biało-zieloni (ZDJĘCIA)

01 wrzesień 2016
Autor: 
gd

W zeszłym sezonie zielonogórscy żużlowcy uplasowali się na 5 pozycji w tabeli Ekstraligi i nie weszli do rundy play-off. W tym sezonie nadzieja na medal powróciła.

W boju o medale będą brały udział cztery drużyny: z Torunia, Wrocławia oraz Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. W naszym województwie wielkie emocje bo spotkać się mogą dwie lubuskie drużyny, a te pojedynki przyciągają najwięcej kibiców.

Zielonogórski klub żużlowy rozdał dziś 300 flag w barwach klubowych, dla kibiców, którzy mieli na sobie lub przy sobie gadżet falubazowy.  Wszystko po to abyśmy poczuli się jak jedna wielka rodzina i dopingowali naszym rycerzom speedwaya. Pierwszy mecz rundy play-off już w niedzielę 4 września na toruńskiem Motoarenie, kiedy to Get Well Troruń podejmie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra o godz. 19.00. Rewanż 11 września przy W69 o tej samej porze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.