Remont trwa (ZDJĘCIA)

27 wrzesień 2016
Autor: 

Wiadukt w ciągu ul. Sulechowskiej w Świebodzinie w remoncie. Uwaga na utrudnienia w ruchu i korki.

Dla kierowców zorganizowane są objazdy: przez ul. Łużycką oraz alternatywny w czasie wystąpienia intensywnych opadów deszczu przez ul. Poznańską. Ruch pieszy jest możliwy przez cały czas trwania remontu. Wyłączenie wiaduktu z ruchu samochodowego potrwa jeszcze kilka tygodni. Przewidywany koszt inwestycji to ok. 1,8 mln zł.

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i zwrócić uwagę na tymczasowe oznakowanie informujące o wprowadzonych objazdach. W godzinach szczytu na ul. Łużyckiej tworzą się korki, tu wskazana cierpliwość. Tym, którzy nie muszą wjeżdżać do miasta proponujemy poruszać się DK92 i starą "trójką".

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.