Andrzej Duda w Strzelcach Krajeńskich (ZDJĘCIA)

11 październik 2016
Autor: 
Urząd Miejski Strzelce Krajeńskie

10 października w poniedziałek prezydent Polski odwiedził województwo lubuskie.

Andrzej Duda wziął udział w uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły podstawowej. Następnie prezydent RP spotkał się w urzędzie z burmistrzem Strzelec Krajeńskich, wojewodą lubuskim oraz minister Elżbietą Rafalską. Ostatnim punktem wizyty było wystąpienie i spotkanie z mieszkańcami na Rynku Miejskim.

Zdjęcia dzięki uprzejmości strzeleckiego urzędu miejskiego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.