Spacer w zimowej aurze (ZDJĘCIA)

08 styczeń 2017
(3 głosów)
Autor: 

Spacer po lesie w zimowej aurze poprawia nastrój, obniża ciśnienie krwi, oraz poziom hormonów stresu: kortyzolu i adrenaliny. W dzisiejszych czasach społeczność jest bardzo zabiegana.

Często nie ma czasu sama dla siebie. Życie umyka nam między palcami, a wyjazd za miasto może mieć wielki wpływ na zdrowie. Łagodzi stres i depresję, wzmacnia odporność, a dzieciom pomaga w nauce. Idź do lasu. Spaceruj wolno. Otwórz zmysły. Poczuj kojącą moc, a dla tych, którzy nie maja czasu wyjść z domu, pokażę zimową aurę w obiektywie.

Dla większości zima jest udręką z wielu powodów, jednak ja Wam udowodnię, że jest zupełnie inaczej i ukażę Wam jej piękno.

Zapraszam Was do oglądnięcia zdjęć ze spaceru po lesie w przepięknym zimowym klimacie.

Marcin Sepski

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.