Poznaj swoje miasto! Ul. Kupiecka w Zielonej Górze (FILM)

25 styczeń 2017
Poznaj swoje miasto. Zielona Góra z lotu ptaka dronzielonagora.pl

Pewnie wielu z nas wydaje się, że zna swoje miasto jak własna kieszeń. Ale czy na pewno?

Czy potraficie wymienić restauracje, sklepy czy miejsca użytku publicznego na każdej Waszej Ulicy? Dziś wychodzimy Wam na przeciw. Przedstawiamy jedną z najstarszych ulic w Zielonej Górze - ulicę Kupiecką. Wędrówkę zaczynamy jednak od 180 metrowego odcinka ulicy Wrocławskiej. W tym miejscu znajduje się między innymi salon odzieży damskiej Styl wg Alicji, Salon Ciążowy a także Lubuski Dom Pogrzebowy

Ulica Kupiecka ma 700 m długości. Według Google Maps można ją przejść w 8 minut.  Znajduje się tu biuro projektowe i salon GREY&FUSION z artykułami do dekoracji wnętrz, BUTIK Kupiecka 13 salon odzieży damskiej i dziecięcej, perfumeria REFAN, salon MODNA CZAPKA czy butik z markową odzieżą KUPIECKA 48, którego dewizą jest - markowe rzeczy w najlepszej cenie. 

Zapraszamy do zwiedzania.

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.