Umowa na rewitalizację parku podpisana

27 marzec 2017
Autor: 
Urząd Miasta Zielona Góra

W poniedziałek 27 marca w urzędzie miasta podpisana została umowa na rewitalizację Parku przy Partyzantów w Zielonej Górze. Firma IGB Sp. z o.o. wykona szereg prac aby poprawić estetykę i bezpieczeństwo w tym miejscu. Termin realizacji to listopad tego roku.

Rewitalizacja tego parku polegać będzie m.in. na montażu fontanny pływającej wraz z oświetleniem, wykonaniu prac pielęgnacyjnych drzewostanu, nasadzenie nowych drzew i krzewów, zakup i montaż małej architektury oraz budowę systemu monitoringu.

- Całość powinna być gotowa już do lipca. Obecnie w parku trwają prace przygotowawcze, porządkowe oraz projektowe. Wkrótce park stanie się placem budowy. Głównym architektem jest Paweł Gołębiowski natomiast projektantem zieleni Agnieszka Kochańska -powiedział Andrzej Rosiński Wiceprezes IGB Sp. z o.o.

1 2

2

3

4

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.