Szlachetny gest policjantów i żołnierzy (ZDJĘCIA)

30 sierpień 2017
Autor: 
KWP Gorzów Wlkp.

Policjanci oraz pracownicy cywilni z Międzyrzecza zebrali zabawki i artykuły szkolne, które trafią do ubogich dzieci w Bośni i Hercegowinie. Oficjalne przekazanie zebranych rzeczy żołnierzom z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. To wspólny gest, który z pewnością będzie kontynuowany, aby wspomóc potrzebujących z południowo-wschodniej części Europy.

Uroczyste przekazanie zabawek odbyło się w środę 30 sierpnia w Komendzie Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. Żołnierze wchodzący w skład XIV zmiana EUFOR ALTHEA w rejonie Bośni i Hercegowiny, którzy już 11 września wyjadą na misję odebrali zabawki od policjantów. Ppłk. Wojciech Luzak Dowódca XIV Zmiany Kontyngentu podziękował Komendantowi Powiatowemu Policji w Międzyrzeczu mł. insp. Pawłowi Rynkiewiczowi za udaną akcję.

Wspólna akcja policjantów i żołnierzy, która miała na celu zbiórkę zabawek dla ubogich dzieci z Bośni i Hercegowiny trwała tylko tydzień, jednak ilość zebranych rzeczy przerosła oczekiwania wszystkich.

Zaangażowali się policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, którzy niemal codziennie przynosili różne miśki, maskotki oraz gry i zabawy edukacyjne dla dzieci. Nie zabrakło również plecaków szkolnych i różnych przyborów niezbędnych uczniom. Akcję wsparł również Powiat Międzyrzecki, który przekazał gry planszowe oraz plecaki szkolne.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.